tunante

Kullanım örnekleri

tunante
rogue
icon arrow

rogue

Phonetic: "/ˈɹəʊ̯ɡ/"

Part Of Speech: noun


Definition: A scoundrel, rascal or unprincipled, deceitful, and unreliable person.


Definition: A mischievous scamp.


Definition: A vagrant.


Definition: Deceitful software pretending to be anti-spyware, but in fact being malicious software itself.


Definition: An aggressive animal separate from the herd, especially an elephant.


Definition: A plant that shows some undesirable variation.


Definition: A character class focusing on stealthy conduct.

icon arrow

rogue

Phonetic: "/ˈɹəʊ̯ɡ/"

Part Of Speech: verb


Definition: To cull; to destroy plants not meeting a required standard, especially when saving seed, rogue or unwanted plants are removed before pollination.


Definition: To cheat.


Definition: To give the name or designation of rogue to; to decry.


Definition: To wander; to play the vagabond; to play knavish tricks.

icon arrow

rogue

Phonetic: "/ˈɹəʊ̯ɡ/"

Part Of Speech: adjective


Definition: (of an animal, especially an elephant) Vicious and solitary.


Definition: (by extension) Large, destructive and unpredictable.


Definition: (by extension) Deceitful, unprincipled.


Definition: Mischievous, unpredictable.

En İyi Tur-Eng Çevirmen

İngilizce veya Türkçe alfabe, makale veya web sitesinden bir e-postayı, makaleyi veya web sitesini çevirmeniz mi gerekiyor? Sadece bu metni seçin ve resmi çevrimiçi çevirmen haline gelsin! 50 dünya dilinden profesyonel tercümanlarımız var. İşe yarıyor? Tabii ki işe yarıyor!

İngilizce'den Türkçe'ye çeviri saniyeler sürer ve tek istekte bin kelimeye kadar çeviri yapabilirsiniz. İngilizce ve Türkçe dünyada çok yaygın dillerdir. İngilizceden Türkçeye çevirmenimiz, birinde uzman olup diğerini öğrenirken bu dillerin temel metinlerini öğrenmenize veya anlamanıza yardımcı olacaktır. Çeviri API'lerimiz İngilizce'den Türkçe'ye mükemmel çeviri sağlar, ek redaksiyon ile bu çeviriler hukuk, tıp ve diğer yüksek düzeyde uzmanlık alanları gibi görev açısından kritik alanlarda kullanılabilir. İngilizce'den Türkçe'ye çevirmen, çevirdiğiniz metnin doğru bir şekilde anlaşılmasını sağlar ve selamlaşma, seyahat, alışveriş, sayılar ve diğer sınırsız sayıda ortak alan gibi sık kullanılan cümle ve kelimeleri çevirmek için idealdir.Belki tercümanlık mesleğinde ustalaşmak istersiniz? Sitemizle eğitiminiz hızlı ve kolay olacak! Çevirmenler çeviri yaparken çeşitli becerilere ve materyallere ihtiyaç duyarlar. Çevirmenlerin genel özellikleri çevrilecek olan erek dile ve kaynak dile çok iyi hakim olmak, okuduklarını ve duyduklarını iyi anlamak ve iyi bir hafızaya sahip olmaktır. Fonetik, gramer ve cümlelerdeki kelime örnekleriyle birlikte kapsamlı bir kelime, deyim ve ifade kitaplığına sahip çevirmenimiz ilk kez kullanışlı bir materyal olarak kullanılabilir.Türkçe - İngilizce çevirmenimiz birçok dilbilimci ve geliştiricinin ürünüdür. Herhangi bir cümleyi, kelimeyi veya metnin tamamını hızlı ve tamamen ücretsiz çevirin! Çevirmenimiz 800'den fazla farklı dili anlamaktadır. Program medyadan büyük miktarda bilgi kullanır, bu nedenle tüm dünya haberlerini kapsar.