kardiyotorasik cerrahi

Kullanım örnekleri

kardiyotorasik cerrahi
cardiothoracic surgery
icon arrow

cardiothoracic

Part Of Speech: adjective


Definition: Of or pertaining to both the heart and the chest

icon arrow

surgery

Phonetic: "/ˈsɜːdʒəɹi/"

Part Of Speech: noun


Definition: A procedure involving major incisions to remove, repair, or replace a part of a body.

Example: Many times surgery is necessary to prevent cancer from spreading.


Definition: The medical specialty related to the performance of surgical procedures.


Definition: A room or department where surgery is performed.


Definition: A doctor's office.

Example: I dropped in on the surgery as I was passing to show the doctor my hemorrhoids.


Definition: Any arrangement where people arrive and wait for an interview with certain people, particularly a politician. cf. clinic.

Example: Our MP will be holding a surgery in the village hall on Tuesday.


Definition: (bankruptcy) A pre-packaged bankruptcy or "quick bankruptcy".


Definition: The production of a manifold by removing parts of one manifold and replacing them with corresponding parts of others.

Web Türkçe-İngilizce Çevirmen

Hızlı bir İngilizce'den Türkçe'ye çeviriye ihtiyacınız olduğunda arkadaşlarınıza ve ajanslara başvurmayı bırakın. Kendinizi uygulamamızla donatın ve bunu kendiniz, daha hızlı ve daha doğru bir şekilde yapmak için devasa kitaplığımızdan yararlanın. Uygulamalarımız iPhone, iPad, Mac ve Apple Watch ile yerel olarak entegre olur. Ayrıca, sınıfının en iyisi Safari, Chrome, Firefox, Opera ve Edge uzantılarımızla favori tarayıcınızı özelleştirebilirsiniz. Facebook sayfamızı ziyaret edin ve sütunumuzu okuyun - yeni gönderilerimizden bazıları burada görünecek. Teşekkürler!

İngilizce veya Türkçe alfabe, makale veya web sitesinden bir e-postayı, makaleyi veya web sitesini çevirmeniz mi gerekiyor? Sadece bu metni seçin ve resmi çevrimiçi çevirmen haline gelsin! 50 dünya dilinden profesyonel tercümanlarımız var. İşe yarıyor? Tabii ki işe yarıyor! Türkçe - İngilizce çevirmenimiz birçok dilbilimci ve geliştiricinin ürünüdür. Herhangi bir cümleyi, kelimeyi veya metnin tamamını hızlı ve tamamen ücretsiz çevirin! Çevirmenimiz 800'den fazla farklı dili anlamaktadır. Program medyadan büyük miktarda bilgi kullanır, bu nedenle tüm dünya haberlerini kapsar.