hasır donatı

Kullanım örnekleri

hasır donatı
reinforcement mesh
icon arrow

reinforcement

Phonetic: "/ˌɹiːɪnˈfɔː(ɹ)smənt/"

Part Of Speech: noun


Definition: The act, process, or state of reinforcing or being reinforced.


Definition: A thing that reinforces.


Definition: (in the plural) Additional troops or materiel sent to support a military action.


Definition: The process whereby a behavior with desirable consequences comes to be repeated.

icon arrow

mesh

Phonetic: "/mɛʃ/"

Part Of Speech: noun


Definition: A structure made of connected strands of metal, fiber, or other flexible/ductile material, with evenly spaced openings between them.


Definition: The opening or space enclosed by the threads of a net between knot and knot, or the threads enclosing such a space.


Definition: The engagement of the teeth of wheels, or of a wheel and rack.


Definition: A measure of fineness (particle size) of ground material. A powder that passes through a sieve having 300 openings per linear inch but does not pass 400 openings per linear inch is said to be -300 +400 mesh.


Definition: A polygon mesh.

icon arrow

mesh

Phonetic: "/mɛʃ/"

Part Of Speech: verb


Definition: To connect together by interlocking, as gears do.


Definition: (by extension) To fit in; to come together harmoniously.

Example: The music meshed well with the visuals in that film.


Definition: To catch in a mesh.

İngilizce Türkçe Cümle Çevirmeni

Kaynak metinler, AI tabanlı yazım denetleyici tarafından otomatik olarak düzeltilerek daha iyi bir çeviri elde edilir. Tıp, kesin bilimler, hukuk vb. gibi çeşitli alanlarda metinlerinin içeriğini ve dil özelliklerini koruyarak belgeleri anında çevirin.

Hızlı bir İngilizce'den Türkçe'ye çeviriye ihtiyacınız olduğunda arkadaşlarınıza ve ajanslara başvurmayı bırakın. Kendinizi uygulamamızla donatın ve bunu kendiniz, daha hızlı ve daha doğru bir şekilde yapmak için devasa kitaplığımızdan yararlanın. Uygulamalarımız iPhone, iPad, Mac ve Apple Watch ile yerel olarak entegre olur. Ayrıca, sınıfının en iyisi Safari, Chrome, Firefox, Opera ve Edge uzantılarımızla favori tarayıcınızı özelleştirebilirsiniz. Facebook sayfamızı ziyaret edin ve sütunumuzu okuyun - yeni gönderilerimizden bazıları burada görünecek. Teşekkürler!Çevirinin anadilde gerçek anlamda ses çıkarabilmesi için dilsel doğruluğun yanı sıra kültürel özellikler ve bilginin de sağlanması esastır. Bu yüzden dilin nüanslarını bilen İngiltere'den tercümanlarla çalışıyoruz. Türkçe ve İngilizce tercümanlarımız, çeviride hiçbir şeyin kaybolmamasını sağlamak için sorularınızı yanıtlamak ve açıklamalar sağlamak için her zaman hazırdır. Tercümanımızın rekor sürede doğru çeviriler sunabilmesinden ve bunun hızlı, güvenli ve tamamen ücretsiz olmasından gurur duyuyoruz! Kullanıcılarımızı önemsiyoruz.